ArticleCube (@ArticleCube)

srdce zdraví, zdravotní péče

Nejlepší způsob, jak k léčbě onemocnění dásní je samozřejmě prevence.

V roce 2002 Dr. Murphree prodal svou lékařskou praxi, a nyní trvá na náročném sólo praxe specializující se na fibromyalgie, chronický únavový syndrom, nemoci srdce, poruchy nálady, a dalších chronických onemocnění. On také konzultace s jinými lékaři, přednášky po celé Severní Americe, a provede 2-den lékař seminářů dalšího vzdělávání.

V jádru pacient střed medical home klinický přístup je tým založený péče, která poskytuje péči řízení a podporuje jednotlivce v jejich vlastní cíle řízení. Ve zprávě připravené pro Společenství Fondu, řízení péče byl identifikován jako jedni z mála možností politiky, které drží slib není jen o omezování nákladů, ale i zlepšení výsledků v oblasti zdraví pro vysoce rizikové populace.

Srdeční onemocnění není jen člověk, je problém, protože ženy mohou dostat.

Ve Spojených Státech, srdeční infarkt je hlavní příčinou většiny úmrtí u žen, na rozdíl od všeobecného přesvědčení, že rakovina prsu je číslo jedna příčina smrti u žen. Onemocnění srdce je také primární příčinou zdravotního postižení u žen. Ve skutečnosti, téměř dvakrát tolik žen žijících ve Spojených Státech umírají na mrtvici, infarktu a dalších typů kardiovaskulárních chorob, než je počet úmrtí u žen, způsobené rakovinou prsu.

Ale to byly jen obálkou místa pro lidi, kteří umírali na nemoci ve výši padesát denně, v době vrcholící epidemie cholery.

Vzhledem k této situaci Mary Aikenhead byl pobídnut k vytvoření její dlouhé, držel sen bezplatné nemocnice pro chudé Dublinské slumech. Její dobrodinci, který daroval peníze na tuto bezplatnou nemocnici byly také ovlivněny podmínky, které lidé museli snášet během epidemie.

Diabetická retinopatie je jednou z komplikací diabetu a časté oslepující oční onemocnění. Příčinou je to, že vysoké glukózy toxicity způsobené cukrovkou přináší změny v oční nervového systému a kapilár, a diagnóza onemocnění v raném stádiu je nezbytné pro ochranu zraku pacienta.